165 NOK/h brutto

Magazyn drogeryjny od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Oslo 2018

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 maja 2018 02:51

Oferujemy pracę w Norwegii 2018 na magazynie drogeryjnym dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy w hurtowni z Oslo przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z produktami drogeryjnymi
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień, utrzymywanie porządku oraz aktualizowanie baz danych
  • do obowiązków będzie należało rozładowywanie oraz rozmieszczanie dostaw na magazynie

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • zaletą będzie znajomość języka
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie od zaraz
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania lub możliwość skorzystania ze jednoosobowych pokoi za 3600 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 12/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 1315ae744172d748

11 komentarzy na “Magazyn drogeryjny od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Oslo 2018”

  1. Łukasz na 1 maja 2018 @ 09:06

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt. Pozdrawiam, Łukasz.

  2. jans joy na 10 maja 2018 @ 10:19

    I’m Interested

  3. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, proszę o kontakt. Pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, proszę o kontakt. Pozdrawiam

  5. Witam, jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt. Pozdrawiam

  6. Ewa Kaczmarek na 26 maja 2018 @ 21:09

    jesteśmy zainteresowane ofertą pracy 2 osoby kontakt 783-508-441

  7. Karolina na 30 maja 2018 @ 22:51

    Jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt.

  8. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 18:55

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt

  9. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Pracowałam w zakładzie produkcyjnym i mogę zacząć od zaraz. Bardzo proszę o kontakt pod nr tel.: 796 062 419 lub adresem e-mail: stanaszek.darunia@gmail.com
    Pozdrawiam, Daria Stanaszek

  10. 2 osoby dorosłe , pracowite , ułożone (znajomość angielskiego ) bardzo zainteresowane oferta pracy .

  11. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu