156,80 NOK/h brutto

Magazyn z odzieżą od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka 2017 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:51

Zatrudnimy od zaraz na magazynie odzieżowym z Fredrikstad. Atrakcyjna praca w Norwegii 2017 dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 156,80 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni odzieży polegająca na zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu paczek do wysyłki
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów oraz zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • co najmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie
  • zaradność i pomysłowość
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne na miejscu
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę na warunkach norweskich

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję “Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 9459ce9317ee391