do uzgodnienia

Magazyn RTV od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka hurtownia Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 04:05

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla magazynierów. Zatrudnienie 2022 w Bergen od zaraz na magazynie hurtowni RTV. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika magazyniera;
  • praca na magazynie monitorowanym;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pakowanie gotowych towarów;
  • kompletowanie zamówień – także na paletach, a także zabezpieczanie ich;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zmotywowanie do pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć podnoszenia kwalifikacji;
  • dokładność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • uczynność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • płatny urlop wypoczynkowy;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na pełny etat;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wprowadzenie do zespołu;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie oraz przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia w wysokości około 300 NOK.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem: „lagermedarbeider 03/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-rtv-bergen-2022/

ID ogłoszenia: 996621a66851860c