od 168,20 NOK brutto/h

Magazyn sprzętu IT od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka w Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lutego 2022 20:52

Hurtownia potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka na magazynie sprzętu IT. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac na magazynie sprzętu IT;
  • realizowanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • kompletowanie zamówień;
  • pakowanie gotowych towarów;
  • pracownik będzie też przyjmował dostawy, dbał o porządek w miejscu pracy oraz aktualizował dane w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • pełna samodzielność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pracę od zaraz;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie, np. za frekwencję.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/02/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-it-drammen/

ID ogłoszenia: 48620b3f3c1b0a1