na akord

Magnor oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory truskawek na wakacje 2016

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 maja 2016 03:55

Plantator z Magnor poszukuje 4 pracowników do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze truskawek na polu. Zatrudnienie od połowy czerwca 2016 dla Polaków. Niewymagana znajomość języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Magnor, Norwegia

Zarobki: na akord

Wynagrodzenie: na podstawie stawek akordowych w wysokości 25-30 NOK za zebrany kilogram

Start: od połowy czerwca 2016

Zakres zadań:

  • zrywanie truskawek
  • jest to praca fizyczna wykonywana na polu oraz w tunelach

Oczekiwania:

  • możliwość zabrania ze sobą odpowiedniej odzieży – koniecznie nieprzemakalnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do przyjechania samochodem
  • atutem będą osoby z doświadczeniem w pracy sezonowej
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • brak opłat za pośrednictwo pracy
  • uczciwe zatrudnienie
  • pracę sezonową
  • zatrudnienie od połowy czerwca 2016
  • wysokie zarobki
  • dla pracowników najlepszych możliwość późniejszych wyjazdów przy innych projektach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość należy przesłać pocztą elektroniczną na adres:

  • apaczkowski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-wakacje-2016-magnor/

ID ogłoszenia: 210574ce6132c844

10 komentarzy na “Magnor oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory truskawek na wakacje 2016”

  1. Witam serdecznie,
    czy potrzebujecie Państwo również pracownika( studenta) na okres ok.2 tyg w najbliższym czasie, tj. przełom czerwca i lipca?
    Pozdrawiam, Damian

  2. 2 sprytnch chlopakow podzukuje pracy

  3. Witam,
    Para (22, 29 lat) poszukuje pracy sezonowej. Minimum 3 miesiące. Posiadamy doświadczenie jeśli chodzi o tego rodzaju pracę. Pozdrawiam

  4. Sławomir na 7 czerwca 2016 @ 11:12

    Witam. 3 chętnych do pracy osób poszukuje pracy przy zbiorach. Znamy język angielski w stopniu podstawowym, ale dogadać się zawsze potrafimy. Posiadamy duże doświadczenie przy zbiorach owoców, nabyte na gospodarstwach. Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą u Państwa.
    Prosimy o kontakt pod nr tel: 690 946 676

  5. Dwóch chłopaków mieszkających w Oslo poszukuje pracy sezonowej.
    Angielski w stopniu komunikatywnym.

  6. Para (22,20) lat możemy wyjechać od 1 lipca do 1 października. Mamy doświadczenie w zbieraniu z wcześniejszych lat i pracy w gospodarstwie. Nasz angielskim jest na poziomie komunikatywnym. Pozdrawiam.

  7. Chłopak i dziewczyna w wieku : 22, 20 lat możemy wyjechać od 1 lipca do 1 października. Mamy doświadczenie w zbieraniu z wcześniejszych lat i pracy w gospodarstwie. Nasz angielskim jest na poziomie komunikatywnym. Pozdrawiam.

  8. Witam mam 3 osoby chętne do zbioru truskawek od zaraz z doświadczenie:) numer tel 783840732

  9. Marcin i Bartosz na 5 lipca 2016 @ 18:03

    Witam,
    Razem z bratem jesteśmy chętni do podjęcia pracy przy zbiorze truskawek. Mamy doświadczenie przy zbieraniu owoców w Polsce! Wiek 21 i 22 lata, bardzo dobra sprawność fizyczna, chętnie weźmiemy nadgodziny 😉
    Pozdrawiamy

  10. MarcinBartoszN na 7 lipca 2016 @ 10:10

    Witam,
    Razem z bratem jesteśmy gotowi podjąć pracę. Wiek 21 i 22 lata, studenci PG, bardzo dobra sprawność fizyczna, gotowi pracować nadgodziny 😉
    Pozdrawiamy