xxx

Malarz budowlany – oferta pracy w Norwegii z j. angielskim, Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lipca 2016 05:30

Aktualna rekrutacja do pracy w Norwegii w budownictwie na terenie miasta Oslo. Zatrudnienie przy wykończneiach dla malarzy budowlanych ze znajomością języka angielskiego oraz doświadczeniem.

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta (Lidera z branży budowlanej na terenie Norwegii) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Malarz budowlany z j. angielskim

Miejsce pracy: Norwegia, Oslo

Obowiązki:
• Prace malarskie w renomowanym hotelu w Oslo
• Prace wykończeniowe

Wymagania:
• 3-5 lat doświadczenia jako Malarz (mile widziane doświadczenie w Norwegii)
• Dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny (praca wyłącznie z Norwegami)
• Dostępność do pracy od zaraz
• Duża samodzielność w pracy
• Podanie namiarów na pobranie telefonicznych referencji

Oferujemy:
• Wynagrodzenie godzinowe
• Praca do końca sierpnia
• Zatrudnienie bezpośrednio przez norweską agencję pracy (możliwość przejścia bezpośrednio do norweskiego Klienta)
• Możliwość pracy na różnych projektach
• Narzędzia do pracy
• Wsparcie koordynatora podczas wyjazdu do Norwegii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem Malarz Norwegia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

ID ogłoszenia: 1015792388a9e6df