2,000.00

Malarz dam pracę w Norwegii na budowie z językiem angielskim od zaraz, Bergen

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2021 00:17

Od zaraz na terenie Bergen ze znajomością języka angielskiego ciekawa oferta pracy w Norwegii na budowie dla malarzy. Zatrudnienie przy malowaniu domów.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku malarza budowlanego w Norwegii

obowiązki:
malowanie domów

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
230 (NOK) za godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Malarz Norwegia

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 19760e6fc5ec8d3c