do ustalenia

Malarz dam pracę w Norwegii od zaraz na budowie, Bergen lub Stavanger

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2019 19:00

W rejonie Bergen lub Stavanger atrakcyjna propozycja pracy w Norwegii na budowie dla malarzy. Zatrudnienie od zaraz ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

poszukujemy zarówno pojedynczych kandydatów jak i zespołów

Miejsce pracy: Bergen oraz Stavanger
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku malarza
Obowiązki:
malowanie mieszkań i elewacji
nakładanie i szlifowanie gładzi
tapetowanie
przygotowywanie powierzchni pod malowanie
Oferujemy:

norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
205 (NOK) za godzinę Brutto, z czasem wynagrodzenie wzrasta
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie – koszt: 4500 Nok miesięcznie
Pracodawca zagraniczny opłaca bilety lotnicze

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Malarz Norwegia”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 2465d6a6addd21fd