2,000.00

Malarz oferta pracy w Norwegii w budownictwie od zaraz na terenie Bergen

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2021 19:15

Na terenie Bergen od zaraz legalna praca w Norwegii w budownictwie na stanowisku malarza. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego oraz doświadczeniem zawodowym.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Bergen
Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku malarza budowlanego w Norwegii

obowiązki:
malowanie domów

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
230 (NOK) za godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Malarz Norwegia

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 8076113caf71d900