do ustalenia

Malarz-Szpachlarz Norwegia praca w budownictwie od zaraz Oslo, Bergen, Kristiansand

  • Miasto lub region: Oslo, Bergen, Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2016 03:43
  • Wygasa: 54 dni, 9 godzin

Propozycja podjęcia legalnej pracy w Norwegii dla budowlańców – malarzy / szpachlarzy.  Oferta zatrudnienie w budownictwie m.in. na terenie m.in. Oslo, Bergen oraz Kristiansand.

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668).
W związku z nowymi, pilnymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

“Malarz/Szpachlarz – Norwegia – PILNE”

Miejsce pracy:Norwegia
Ilość wakatów: 15
Nr ref.: Malarz/Szpachlarz 11/16

Obowiązki:
- malowanie i szpachlowanie pomieszczeń wewnątrz i na zewnątrz (ściany, sufity, elewacje – budynki mieszkalne i biurowe)
- przygotowanie pomieszczeń do pracy.

Wymagania
- min. 3-letnie doświadczenie w malowaniu i szpachlowaniu
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- umiejętność pracy samodzielnej

Pracodawca norweski oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 190 NOK/h
- możliwy wielomiesięczny kontrakt
- możliwe długie dni pracy
- pracę w stabilnej dużej firmie
- umowę na warunkach NORWESKICH
- pomoc urzędowo-administracyjną.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl

Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 296581b380bbdafe

1 odpowiedź na “Malarz-Szpachlarz Norwegia praca w budownictwie od zaraz Oslo, Bergen, Kristiansand”

  1. Michał Pęcherzewski na 18 listopada 2016 @ 01:22

    Jestem zainteresowany pracą Malarz, Szpachlarz na terenie Oslo i bliskich okolic.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie jakim jest państwo zainteresowane. Dysponuję również innymi doświadczeniem w innych dziedzinach branży budowlanej. Rozumiem, że resztę można omówić na spotkaniu?

    Tel.:925 58 180

    Michał Pęcherzewski