ok. 180 nok/h

Malarz-Szpachlarz od zaraz praca w Norwegii na budowie Kristiansand

  • Miasto lub region: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2016 02:08

Firma budowlana działająca w Kristiansand poszukuje od zaraz ośmiu malarzy – szpachlarzy do pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach mieszkań oraz biur. Mile widziane doświadczenie nabyte w krajach skandynawskich.

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5667).
W związku z nowymi, pilnymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

“Malarz/Szpachlarz – Norwegia – PILNE”

Miejsce pracy: Norwegia
Ilość wakatów: 8
Nr ref.: Malarz/Szpachlarz 09/16

Obowiązki:
– malowanie i szpachlowanie ręczne/maszynowe – pomieszczenia wewnątrz i na zewnątrz (ściany, sufity, elewacje – budynki mieszkalne i biurowe)
– przygotowanie pomieszczeń do pracy.

Wymagania
– min. 3-letnie doświadczenie w malowaniu i szpachlowaniu ręcznym/maszynowym
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– umiejętność pracy samodzielnej
– mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 190 NOK/h)
– możliwy wielomiesięczny kontrakt
– możliwe długie dni pracy
– pracę w stabilnej dużej firmie
– umowę na warunkach NORWESKICH
– pomoc urzędowo-administracyjną.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!
W przypadku wysłania swojej aplikacji wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i dopisanie w tytule wiadomości „przypomnienie”.

ID ogłoszenia: 49057d2b96cc643a