od 190 Nok/h

Malarze – szpachalrze do pracy w Norwegii na budowie w Oslo 2017

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 09:37

Poszukiwani fachowcy do pracy w Norwegii w budownictwie na stanowisku malarza – szpachlarza. Zatrudnienie 2017 w Oslo przy malowaniu, szpachlowaniu w procesie remontu mieszkań i biur.

Zatrudnimy fachowców do prac wewnątrz i na elewacji w Oslo i okolicach na stanowisko:

“Malarz”

Miejsce pracy:Oslo
Ilość wakatów: 10
Nr ref.: Malarz/Szpachlarz 04/17

Obowiązki:
– malowanie i szpachlowanie pomieszczeń wewnątrz i na zewnątrz (ściany, sufity, elewacje – budynki mieszkalne i biurowe)
– przygotowanie pomieszczeń do pracy.

Wymagania:
– min. 3-letnie doświadczenie w malowaniu i szpachlowaniu
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– umiejętność pracy samodzielnej

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 185 NOK/h
– możliwy wielomiesięczny kontrakt
– możliwe długie dni pracy
– pracę w stabilnej dużej firmie
– umowę na warunkach NORWESKICH

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 84158f5e396c9aa1