100,000.00

Mechanik naczep, Norwegia praca w okolicy Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 maja 2017 23:22

Agencja zatrudnienia dla firmy z rejonu Stavanger poszukuje mechaników naczep. Oferta pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nasza agencja pracy tymczasowej Polvik Sp. z o.o. (nr w rej. 11310) z siedzibą w Szczecinie poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Serwisanta naczep lub samochodów ciężarowych na terenie Norwegii, okolice Stavanger.

CZEGO WYMAGAMY ?
– doświadczenia w standardowym serwisie naczep lub samochodów ciężarowych,
– komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
– mile widziane doświadczenie w serwisie naczep-chłodni typu Thermo King, Carrier
Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, zachęcamy do wysłania CV – być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę !
JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?
Podstawowy serwis naczep, także naczep-chłodni, naprawa naczep powypadkowych.
CO OFERUJEMY ?
– Zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,
– Bardzo dobre stawki godzinowe ,
– Możliwość zjazdów do domu,
– Długoterminową współpracę,
– Minimum 40h pracy tygodniowo, możliwość nadgodzin,
– Ubezpieczenie zdrowotne,
– Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie,

PONADTO :
Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, wyślij mail bezpośrednio do konsultanta jw@polvik.com, lub skontaktuj się z nami pod telefonem:
+48 790 623 321
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

ID ogłoszenia: 877591f00b682a45