200 NOK/h

Mechanik naczep, Stavanger praca w Norwegii od zaraz!

  • Miasto lub region: Stavanger, Vestby
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 00:26

Od zaraz potrzebni wykwalifikowani mechanicy do podjęcia pracy w Norwegii na terenie Stavanger przy naprawie oraz renowacji naczep aut ciężarowych.

Agencja pracy PlusJob Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) dla swoich klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku mechanik naczep samochodów ciężarowych w Norwegii (Stavanger, Vestby).

Obowiązki:
• Konserwacja oraz renowacja naczep samochodów ciężarowych, naprawa pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
• Diagnoza i sprawdzanie naczep, proste prace elektryczne,
• Serwisowanie i przygotowywanie naczep do trasy – naprawa i diagnoza zawieszenia, naprawa kół i plandek.

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie jako mechanik naczep, przyczep lub podobne,
• Prawo jazdy kat. B, mile widziane CE,
• Mile widziany własny samochód,
• Gotowość do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:
• Zapewnione zakwaterowanie płatne,
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek,
• Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony,
• Około 40h pracy tygodniowo oraz możliwość nadgodzin,
• Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy,
• Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w j. polskim lub angielskim na adres ad@plusjob.pl.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.

ID ogłoszenia: 9075b7eaec253e43