do uzgodnienia

Mechanik przemysłowy – praca w Norwegii od zaraz Ålesund, Bergen 2020

  • Miasto lub region: Ålesund, Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2020 09:27

Agencja rekrutacyjna dla kontrahentów z Ålesund, Bergen poszukuje od zaraz mechaników przemysłowych chętnych do podjęcia pracy w Norwegii 2020.

Dla klienta Verto poszukujemy mechanika przemysłowego.

VERTO NORGE AS to agencja rekrutacyjna, która zatrudnia pracowników i rekrutuje na stałe stanowiska dla naszych klientów.
Współpracujemy z dużymi i małymi firmami w całej Norwegii. Rekrutujemy pracowników we wszystkich branżach.
Siedziba znajduje się w Fosnavåg.

Obowiązki:
– Prace warsztatowe, zgrzewanie na płycie
– Montaż i wyposażenie maszyn i urządzeń
– Montaż rur hydraulicznych
– Spawanie TIG, ME, MAG

Kwalifikacje:

– Odpowiednie uprawnienia.
– 2-5 lat doświadczenia może zrekompensować brak uprawnień
– szukamy osoby zorientowanej na rozwiązania
– prawo jazdy kat. B
– jezyk jeden ze skandynawskich lub angielski

Oferujemy:
– płace zgodnie z umową
– termin rozpoczęcia – do ustalenia
– możliwość samodzielnej pracy lub w zespołach
– kontrakt z szansą na stałą pracę

Wnioski będą przetwarzane na bieżąco.

Jeśli to stanowisko nie pasuje do twojego doświadczenia / wykształcenia, możesz przesłać nam swoje CV i opowiedzieć, gdzie chcesz pracować.

Verto ma szeroką sieć firm w całym kraju, które mogą szukać dokłądnie takiej osoby jak TY!.
Więcej informacji na www.verto.no

ID ogłoszenia: 6345eba6cf839f1b