nie podano

Mechanik samochodowy – dam pracę w Norwegii Haugesund

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 13:20

Agencja pracy za granicą dla kontrahenta w Haugesund poszukuje wykwalifikowanych mechaników samochodowych z językiem angielskim do pracy w Norwegii od zaraz.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Norwegia, Haugesund

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
• Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych,
• Kontrolowanie stanu technicznego pojazdów,
• Ustalanie i usuwanie przyczyn usterek i uszkodzeń.

Wymagania:
• Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego – język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
• Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
• Prawo jazdy kat. B.

Norweski pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
• Praca na pełny etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: „Mechanik samochodowy”.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 60755a7aa7ec3ae7

Linki sponsorowane

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Koncepcja
  • Zarejestrowany od: 29 czerwca 2015

Inne przedmioty dodane przez Koncepcja

Ostatnie przedmioty dodane przez Koncepcja »