2,000.00

Mechanik samochodowy oferta pracy w Norwegii od zaraz z językiem angielskim w Bergen

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2023 00:29

Ze znajomością języka angielskiego w warsztacie z Bergen do podjęcia praca w Norwegii na stanowisku mechanika samochodowego. Zatrudnienie przy naprawach i serwisowaniu pojazdów klientów.

Miejsce pracy: Bergen

wymagania:

doświadczenie
znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
prawo jazdy kat B

Obowiązki:

Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów osobowych
·Diagnostyka, wyszukiwanie usterek, również elektrycznych
·Wymiana części i płynów eksploatacyjnych, elektryki
Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie 230 NOK/godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać ” Mechanik Samochodowy Norwegia”

ID ogłoszenia: 30964760376eff61