ok. 190 NOK/h

Monter podłóg Norwegia praca w budownictwie od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lipca 2016 03:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od zaraz potrzebni pracownicy gotowi na podjęcie pracy w Norwegii w charakterze monterów podłóg. Oferta w budownictwie z miasta Oslo dla czterech osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
W związku z nowym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

„Monter wykładzin podłogowych-linoleum,podłogi winylowe i wykładziny dywanowe”

Miejsce pracy: Norwegia
Ilość wakatów: 4
Nr ref.: Monter wykładzin

Obowiązki:
Montaż wykładzin podłogowych – linoleum,winyl, PCV, wykładziny dywanowe.

Pracodawca wymaga doświadczenia na w/w stanowisku.

Wymagania:
• min. 3 letnie doświadczenie przy montowaniu wykładzin dywanowych, linoleum i winylu • umiejętność w klejeniu i zgrzewaniu wykładzin podłogowych
• umiejętność pracy samodzielnej
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny!)
• mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich

Pracodawca norweski oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwe długie dni pracy i długie kontrakty,
• pracę w stabilnej dużej firmie,
• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH,
• pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania,
• pomoc urzędowo-administracyjną.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7025795fd795221f

1 odpowiedź na “Monter podłóg Norwegia praca w budownictwie od zaraz Oslo”

  1. Wladyslaw na 31 lipca 2016 @ 17:32