61916 NOK

Monter rusztowań – dam pracę w Norwegii od zaraz, Oslo 2018

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 czerwca 2018 00:39

W rejonie Oslo do podjęcia od zaraz praca w Norwegii na stanowisku montera rusztowań. Zatrudnienie 2028 dla osób z językiem angielskim przy montażu i demontażu rusztowań.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Monter rusztowań / Scaffolder
Miejsce pracy: Oslo (Norwegia)

Zakres obowiązków:
– montaż i demontaż rusztowań na obiektach (praca na wysokości)

Oczekiwania:
– doświadczenie w zawodzie – preferowane osoby z wcześniejszym doświadczeniem w pracy w Norwegii
– komunikatywna znajomość j.angielskiego
– aktualny paragraf 17-4 (dawny 46C) – warunek konieczny
– mile widziane osoby z aktualnymi dokumentami umożliwiającymi zatrudnienie na terenie Norwegii
– zaangażowanie

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie u bezpośredniego norweskiego pracodawcy, bez udziału agencji
– pracę w systemie rotacyjnym: 6 tygodni + 2 dni pracy / 1,5 tygodnia wolnego
– dla osób nie zainteresowanych rotacją, możliwość stałego zatrudnienia
– wynagrodzenie: 61916 NOK brutto za rotację
– dopłata ze strony pracodawcy do zakwaterowania w wysokości 2500 NOK / miesięcznie
– zwrot kosztów podróży w wysokości 1000 NOK / miesięcznie (dla osób pracujących 4 miesiące i dłużej)

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV wklejając w wyszukiwarkę poniższy link:

lub mailem na adres: magda@lsj.pl podając w temacie: Monter rusztowań

Kontakt: 508 144 900

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

ID ogłoszenia: 4355b1972b73a553

1 odpowiedź na “Monter rusztowań – dam pracę w Norwegii od zaraz, Oslo 2018”

  1. Bardzo dobra znajomość języka chętnie podejmę pracę od zaraz tel.kontaktowy 660758015

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez LsjAgencjaPracy

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez LsjAgencjaPracy »