181, 50 NOK brutto/ h

Monter rusztowań – fizyczna praca w Norwegii 2016

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2016 20:30

Agencja pracy za granicą “Adecco Poland” poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii na stanowisku montera rusztowań. Zatrudnienie w budowlance przy montażu rusztowań fasadowych.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osób na stanowisko:
Monter rusztowań –
NORWEGIA
Nr ref.: MR/Nor/5.16
Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:
Monter rusztowań fasadowych na różnych budowach (projekty budowlane).

Wymagania:

• Udokumentowane 1,5 – 3 lat doświadczenia jako monter rusztowań
• Norweski certyfikat na montaż rusztowań §46/§17
• Praktyczne doświadczenie wyłącznie przy projektach budowlanych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do pracy na projekcie stacjonarnym
• Mile widziane doświadczenie międzynarodowe

Oferujemy:

Przed wyjazdem w Polsce:
– W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym.
– Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego.
– Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
– Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
– Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy.
Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Stawka minimalna 181,5 NOK/ brutto.
– Możliwość długoterminowej współpracy
– Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
– Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
– Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
– W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego MR/Nor/5.16 na adres e-mail:

justyna.rybacka@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji
Oferta dotyczy pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 149573f0325d056e

Brak tagów

Linki sponsorowane