atrakcyjne

Monter rusztowań od zaraz dam pracę w Norwegii, Kristiansand 2018

  • Miasto lub region: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 maja 2018 07:03

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Norwegii dla monterów rusztowań w firmie z Kristiansand. Zatrudnienie 2018 z ważnymi uprawnieniami i minimum 2-letnim doświadczeniem.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Monter rusztowań

Ilość wakatów: 12
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref.:Monter 5/18
Obowiązki:
– montaż, demontaż, wymiana rusztowań

Wymagania:
– uprawnienia norweskie – Paragraf 17
– min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie
– umiejętność pracy samodzielnej
– komunikatywny język angielski lub norweski
– mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwe długie dni pracy
– możliwa długa współpraca
– umowa na warunkach norweskich
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5135afac8cf88cd4