atrakcyjne

Murarz od zaraz praca w Norwegii na budowie, Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2016 04:12

Aktualne ogłoszenie do pracy w Norwegii na budowie dla murarzy w miejscowości Oslo. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem, mile widziana znajomość języka angielskiego oraz własne auto.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Ilość wakatów: 20
Miejsca pracy: Norwegia, Oslo
Nr ref.: Murarz/10

Obowiązki:
– murowanie z takich materiałów jak: KLINKIER i/lub LECA

Wymagania:
– min. 3-letnie doświadczenie w murowaniu z KLINKIERU i/lub LECA
– znajomość języka angielskiego nie jest wymagana lecz mile widziana
– mile widziany własny samochód

Pracodawca norweski oferuje:
– legalną pracę na pełen etat – co najmniej do połowy grudnia, z możliwością przedłużenia
– atrakcyjne zarobki od 200 NOK/h – w zależności od doświadczenia
– pracę w kilkuosobowych brygadach (1 osoba w brygadzie musi komunikować się w języku angielskim lub norweskim)
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 16457fe36607e6a1