nie podano

Murarz oferty pracy w Norwegii na budowie Bergen od zaraz z j. angielskim

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2015 00:42

Agencja Koncepcja dla klientów z Bergen poszukuje Polskich murarzy do legalnej pracy w Norwegii na budowie przy murowaniu cegłą klinkierową. Oferta od zaraz z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla rzetelnego norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MURARZ – Norwegia

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki:
• Murowanie (cegła klinkierowa)

Wymagania:
• Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego;
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
• Wykształcenie kierunkowe;
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców.

Norweski pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę,
• Praca na pełny etat plus nadgodziny,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: „ Murarz – Norwegia”.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 83855d70dca7600c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Koncepcja
  • Zarejestrowany od: 29 czerwca 2015

Inne przedmioty dodane przez Koncepcja

Ostatnie przedmioty dodane przez Koncepcja »