179 NOK brutto/h

Na budowie praca Norwegia bez znajomości języka przy rozbiórkach od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2020 19:15

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie aktualne od zaraz przy rozbiórkach w Drammen z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 179 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań związanych z rozbiórkami budynku, który będzie przygotowywany do generalnego remontu;
  • pracownik będzie, np. skuwał kafelki, demontował armaturę, burzył ścianki działowe i zrywał sufity podwieszane.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • siła i wytrzymałość;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 8 tygodni;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie przy wyburzeniach;
  • mile widziane osoby z własnym samochodem, gdyż konieczny jest codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • tymczasową umowę, która jest podpisywana bezpośrednio z norweską firmą;
  • możliwość podjęcia pracy na zasadzie B2B, ale wtedy konieczne jest założenie norweskiej działalności.

Aplikacja:

Oferta dla osób, które obecnie przebywają już w Norwegii.

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórka Drammen 2020”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/drammen-norwegia-praca-od-zaraz-w-budownictwie-bez-jezyka-przy-rozbiorkach-2020/

ID ogłoszenia: 4515eda4472cd853