215 - 225 NOK brutto/h

Na budowie praca Norwegia dla glazurników od zaraz z językiem angielskim w Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lutego 2022 20:46

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie w Bergen dla glazurników ze znajomością języka angielskiego. Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Stanowisko: pracownik budowlany – glazurnik.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 215 – 225 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie układanie płytek w łazienkach, toaletach, a także na korytarzach oraz klatkach schodowych w budynkach mieszkalny i komercyjnych.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość rozpoczęcia pracy w ciągu tygodnia od akceptacji;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy zdobyte w Norwegii;
  • posiadanie referencji z poprzedniego miejsca pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz na stronie:

www.bsi-personnel.com/cp/j/10080/t/glazurnik lub można zadzwonić pod numer telefonu: 500 793 912

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-w-budownictwie-dla-glazurnikow-od-zaraz-w-bergen-z-jezykiem-angielskim-2022/

ID ogłoszenia: 97161fad7a55fb81