171 NOK za godz.

Na budowie praca w Norwegii przy wykończeniach bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 03:24

Poszukujemy pracownika budowlanego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka norweskiego na budowie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK za godz.

Zadania:
– montaż sufitów perforowanych i stałych
– montowanie płyt kartonowo-gipsowych
– oraz inne zadania związane z pracami wykończeniowymi

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy 4 letniego doświadczenia na danym stanowisku
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba pracowita, odpowiedzialnie podchodząca do zadań
– znajomość najnowszych technik używanych w budownictwie
– wykształcenie kierunkowe mile widziane
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zakwaterowanie dodatkowo płatne
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– pracę w międzynarodowej firmie o dobrej pozycji na rynku

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprze wysłanie CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych i dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje na maila: norwegia@koncepcja.eu w tytule proszę wpisać: Monter K-G Norwegia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 454548e04c016066

5 komentarzy na “Na budowie praca w Norwegii przy wykończeniach bez języka Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany Proszę o kontakt 787969931

  2. ADAM WASIOŁEK na 2 stycznia 2015 @ 18:35

    WITAM jestem zajnteresowany panistwa oferta jestem pracowity i sumieny posiadam papiery mistrzowski złota ronczka w budownictwie ale nieznam jenzyka czekam na wiadomosc mój tel.692899090 Pozdrawiam

  3. Wojciech Szcześniak na 12 stycznia 2015 @ 21:10

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Jestem pracowity i zaangażowany.Język angielski znam słabo ale myślę że się dogadam.
    mam duże doświadczenie w pracach budowlanych i remontowych.
    Pozdrawiam i proszę o kontakt;606493794

  4. Jestem zainteresowany mam 15 lat doświadczenia. 609642373

  5. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 10:49

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938