210 NOK brutto/h

Na budowie przy remontach-wykończeniach praca Norwegia bez języka od zaraz Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2020 18:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Asker na budowie przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie całościowe wykańczanie nowych mieszkań pod tzw. klucz;
  • pracownik będzie robił regipsy, malował, tynkował, układał kafelki, wykonywał stolarkę okienną i drzwiową, a także robił drobne poprawki po developerach itp.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia przy remontach i wykończeniach mieszkań;
  • posiadanie tzw. fachu w ręku;
  • brak problemów z alkoholem;
  • uczciwość;
  • brak problemów z prawem;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • mile widziane osoby obecnie przebywające w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony z opcją przedłużenia;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie w dużym mieszkaniu dla całej ekipy;
  • wsparcie na miejscu przy wszystkich formalnościach.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker kwiecień 2020”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/przy-remontach-wykonczeniach-praca-w-norwegii-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-asker-2020/

ID ogłoszenia: 9775e7e2b37239ea

4 komentarze na “Na budowie przy remontach-wykończeniach praca Norwegia bez języka od zaraz Asker”

  1. SŁAWEK NOWAK na 27 marca 2020 @ 20:30

    witam mieszkam w Norwegii w okolicy Asker i szukam zajęcia.Jako budowlaniec pracowałem jakiś czas temu,w Niemczech,posiadam również samochód transportowy ford Tranzit długi średnio wysoki,mam Norweski person nr.i język w stopniu komunikatywnym i mieszkam z kimś też z branży budowlanej który chętnie podejmie taką pracę,więcej szczegułów po zaakceptowaniu mnie do współpracy.pozdrawiam Sławomir Nowak

  2. Glazurnik na 29 marca 2020 @ 10:20

    Witam.nas 2 robimy aktualnie cały dom ppd klucz i chcemy zmienić firmę bo tu się czeka utyg na wypłatę. Ja mowie po angielsku bylem w Londynie 9 lat . mój nr 883132975 jestem w Bergen

  3. Witam.Mieszkam w Høvik.Mam od kilku lat działalność jednoosobową budowlaną.Szukam pracy dodatkowej lub stałej.Oprócz hydrauliki i elektryki to stolarka i wykończenia,elewacje glazura itd.Mam auto, sprzęt.Pozdrawiam.
    Telefon 48629017 Bogdan

    • Witam.Mieszkam w Høvik.Mam od kilku lat działalność jednoosobową budowlaną.Szukam pracy dodatkowej lub stałej.Oprócz hydrauliki i elektryki to stolarka i wykończenia, elewacje, glazura itd.Mam auto, sprzęt.Pozdrawiam.Telefon 48629017 Bogdan