do uzgodnienia

Na magazynie AGD bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 19:26

Bez znajomości języka poszukiwani od zaraz magazynierzy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie we Fredrikstad na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie hurtowni AGD;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy, kontrolował oraz rozkładał towar;
  • zadaniem będzie także zbieranie zamówień, dbanie o czystość w miejscu pracy i w części socjalnej, dbanie o porządek w dokumentacji oraz współpraca z innymi działami;
  • do tego pracownik raz na 3 miesiące będzie przeprowadzał inwentaryzację.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • bez j. norweskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • możliwość pracy na pełny etat oraz wyrobienia nadgodzin;
  • lojalność, niezawodność i pracowitość;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • rzetelność;
  • pełna samodzielność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • ubezpieczenie;
  • umowę na okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwijania się;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów wynosi 300 NOK i zostanie potrącona z pierwszej wypłaty.

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem: „lagermedarbeider 020/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7705fb7e55bf3115