do uzgodnienia

Na magazynie AGD od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka 2022 we Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lipca 2022 20:26

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni AGD. Zatrudnienie 2022 we Fredrikstad dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik magazyniera;
  • wykonywanie codziennych prac usprawniających przepływ towaru;
  • kompletowanie towarów oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • przygotowywanie dokumentów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • współpraca z innymi działami;
  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • dostępność od zaraz;
  • wielozadaniowość;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • terminowość;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością angielskiego.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych;
  • szkolenie pracownicze;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • opcję podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • zwrot kosztów za pierwszy lot do Norwegii lub częściowe opłaty za benzynę;
  • pomoc przy załatwianiu spraw organizacyjnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 07/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-jezyka-od-zaraz-fredrikstad-2022/

ID ogłoszenia: 60862c5af0da03ff