do uzgodnienia NOK

Na magazynie części samochodowych od zaraz Norwegia praca bez języka Bergen 2019

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2019 19:43

Dla Polaków praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie części samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w Bergen również bez doświadczenia przy zbieraniu zamówień. Pracodawca proponuje atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na magazynie;
  • pakowanie;
  • obsługiwanie wózka paletowego oraz skanera ręcznego;
  • wpisywanie danych do systemu komputerowego;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • motywacja do tego, aby osiągać wysokie wyniki;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • zaangażowane, staranne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • samodzielność, ale też umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • legalne zatrudnienie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • norweskie warunki umowy;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • rozwój, a później możliwość awansowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Umowa pospisywana jest w Szczecinie.

Za rekrutację nie jest pobierana opłata. Natomiast opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia,. około 300 NOK.

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem: „lagermedarbeider m/03/2019″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-czesci-samochodowych-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 2965cebbf1aa4423

3 komentarze na “Na magazynie części samochodowych od zaraz Norwegia praca bez języka Bergen 2019”

  1. Marek i Daniel na 29 maja 2019 @ 00:23

    Witam,
    Razem z moim kolegą Danielem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Na miesiąc czerwiec 2019r.
    Proszę o kontakt mailowy.

    Pozdrawiamy.

  2. Patryk , Daniel na 4 czerwca 2019 @ 11:34

    Witam , ja wraz z moim kolega jesteśmy zainteresowani praca , po szkole mechanicznej czekam na odpowiedz i pozdrawiam 🙂

  3. Witam
    Jestem zainteresowany pracą na magazynie części samochodowych. Mam doświadczenie.
    Pozdrawiam