do uzgodnienia

Na magazynie hurtowni RTV dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 21:44

Hurtownia z Bergen potrzebuje od zaraz osób do pracy w Norwegii na magazynie RTV. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie na miejscu

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wspierał codzienne zadania na magazynie ze sprzętem RTV;
  •  rozładowywanie i sprawdzanie dostaw;
  • kompletowanie towarów na palety zgodnie z zamówieniami hurtowymi i indywidualnymi;
  • obsługiwanie skanera, komputera oraz wózka paletowego;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność do liczenia w pamięci;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • odpowiedzialność, pracowitość;
  • solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • umowę na 6 miesięcy;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • opiekę rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie oraz przygotowanie dokumentów zostanie pobrana z pierwszego wynagrodzenia, około 300 NOK.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 024/2019″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-na-magazynie-hurtowni-rtv-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 1105de7dc416673f

4 komentarze na “Na magazynie hurtowni RTV dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Bergen”

  1. Paweł Gontarczyk na 9 grudnia 2019 @ 13:46

    Jestem zainteresowany podjeciem pracy na stanowisku pracownika magazynu RTV. Proszę o informacje, jakie dokumenty sa wymagane i w jaki sposób je przesłać.

  2. Witam

    Jestem zainteresowany ofertą

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy.

  4. witam. Jestem zainteresowany pracą u was w Agejcji od zaraz mieszkam w bergen i mam duze doswiadczenie w magazynach pracowalem w Holandi . Proszę o odpowiedz