176,40 NOK brutto/h

Na magazynie hurtowni z napojami od zaraz praca w Norwegii bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2020 19:09

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo na magazynie hurtowni z napojami przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 176,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie obsługa urządzeń magazynowych, czyli skanera ręcznego, wózka paletowego oraz komputera itp.;
  • dbanie o porządek w dokumentach i na magazynie, zbieranie zamówień, zabezpieczanie towarów, a także przyjmowanie dostaw itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale potrzebny jest komunikatywny j. angielski;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • możliwość przenoszenia produktów o wadze do 20 kg;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • pełny etat;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia zatrudnienie na dłużej;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odprowadzanie podatków.