od 165 NOK brutto/h

Na magazynie obuwia od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2022 00:30

Hurtownia obuwia potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka na magazynie. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca w charakterze pomocnika magazyniera;
  • zbieranie oraz pakowanie zamówień;
  • pracownik będzie przyjmował oraz rozładowywał dostawy i obsługiwał urządzenia;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • pełna samodzielność;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • energiczność;
  • umiejętność nieszablonowego myślenia;
  • komunikatywność;
  • bezkonfliktowość;
  • wydajność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • mile widziane przynajmniej dwuletnie doświadczenie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet socjalny;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • możliwość brania zaliczek;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim prosimy wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 02/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-hurtownia-stavanger-2022/

ID ogłoszenia: 471622d0f78b02bd