165 NOK brutto/h

Na magazynie obuwia od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2020 19:57

Hurtownia ze Stavanger potrzebuje osób także bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Zatrudnienie aktualne od zaraz na magazynie obuwia z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, a także dbanie o porządek, rozładowywanie dostaw, współpracowanie z innymi działami. obsługa komputera oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • energiczność, pracowitość oraz uczciwość.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • jedną zmianę;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • próbną umowę z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach wraz z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim należy przesłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 02/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-obuwia-stavanger/

ID ogłoszenia: 3295e4d5c3e4c9f3

1 odpowiedź na “Na magazynie obuwia od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka w Stavanger”

  1. Hi. I have Just question about work. The that one is actually?