156,80 NOK brutto/h

Na magazynie odzieżowym od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2019 01:26

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na magazynie odzieżowym. Ogłoszenie z Fredrikstad bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy;
  • rozładowywanie samochodów dostawczych oraz rozkładanie towaru na półki w magazynie;
  • wprowadzanie danych do komputera;
  • montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych oraz składanie i foliowanie produktów;
  • kontrolowanie stanu odzieży;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • minimum jeden rok doświadczenia w pracy na magazynie;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć do pracowania na zmianie nocnej;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność obsługiwania komputera;.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przejścia na umowę stałą;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę na zmianie nocnej;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6835cc485442705d