od 198,20 NOK/h

Na magazynie sprzętu IT bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2022 19:37

Hurtowania z Drammen szuka od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie sprzętu IT. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 198,20 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw;
  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • zbieranie towarów zgodnie z listą;
  • kontrolowanie jakości towarów oraz sprawdzanie zgodności stanów magazynowych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • pełna samodzielność;
  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • odprowadzanie podatku do norweskiego urzędu;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • świadczenia socjalne;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc;
  • płatny urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/07/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-w-drammen-na-magazynie-sprzetu-it/

ID ogłoszenia: 35862fd24a9214c5