168,20 NOK brutto/h

Na magazynie sprzętu IT praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka Drammen 2019

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2019 20:46

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na magazynie sprzętu IT. Ogłoszenie bez znajomości języka z Drammen dla magazynierów. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość na magazynie;
  • kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniami, które są składane drogą elektroniczną;
  • obsługiwanie urządzeń, takich jak: wózek paletowy, komputer oraz skaner ręczny;
  • rozładowywanie dostaw.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne, zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • punktualność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora, również fizyczne, np. przy dopełnianiu spraw urzędowych czy zakładaniu konta w banku itp.;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz pomoc w pierwszych dniach;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby;
  • przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • najpierw umowa na okres próbny z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: m/05/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-sprzetu-it-drammen/

ID ogłoszenia: 3605cd446efcdecc

3 komentarze na “Na magazynie sprzętu IT praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka Drammen 2019”

  1. Witam jestem chętny podjąć prace proszę o kontakt na nr 516490037

  2. Witam, pisze z zapytaniem ile jest dostępnych miejsc na te stanowisko? W jakich terminach bylby wyjazd? Oraz czy kobiery sa mile widziane oczywiscie z doświadczeniem?
    Pozdrawiam

  3. Witam jestem aktualnie w Drammen i szukam pracy. Mam doswiadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania oraz zwykłych.prosze o kontak