168,20 NOK na godz.

Na magazynie sprzętu IT praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2019 19:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Drammen na magazynie sprzętu IT dla doświadczonych magazynierów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie om porządek na magazynie – nie wpuszczanie osób, które nie mają przepustki, dbanie o porządek na regałach oraz trzymanie porządku w dokumentach;
  • rozładowywanie samochodów dostawczych;
  • zbieranie zamówień;
  • obsługiwanie urządzeń, takich jak: komputer, wózek paletowy i skaner;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • punktualność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • uczciwość;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • norweską umowę próbną na 3 miesiące, a dla osób najlepiej wypełniających swoje zadania zaproponowana zostanie umowa na stałe;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK mc;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + adekwatne premie i dodatki pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:  norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego m/08/19.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-sprzetu-it-drammen/

ID ogłoszenia: 6165d6d4c4b9cc68

1 odpowiedź na “Na magazynie sprzętu IT praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz Drammen”

  1. Andrzej Połata na 12 września 2019 @ 13:24

    Witam jestem chętny podjęcia się pracy CV zostało wysłane na podany adres Proszę o pozytywne rozpatrzenie dziękuję i Pozdrawiam