150 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka na magazynie z karmą dla zwierząt Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2019 15:47

Do pracy w Norwegii na magazynie z karmą dla zwierząt potrzebne osoby, chcące podjąć zatrudnienie od zaraz. Oferta bez znajomości języka w Oslo z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 150 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w hurtowni zoologicznej, a obowiązkiem będzie zbieranie zamówień, pakowanie towarów oraz aktualizowanie bazy danych;
  • zadaniem pracownika będzie również: rozładowywanie i załadowywanie samochodów dostawczych, dbanie o czystość;
  • wykonywanie innych zadań, które zlecane są na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia za granicą;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas, a do tego premię za wydajność i frekwencję;
  • norweską umowę o pracę;
  • najpierw umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3500 NOK miesięcznie + media.

Aplikacja:

Aplikacje należy wysyłać na adres:

soknadansatte@fastem.com

z podaniem tytułu: „Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-z-karma-dla-zwierzat-bez-jezyka-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 4305c9794eeec00c

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka na magazynie z karmą dla zwierząt Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowany ogloszeniem