165 NOK brutto/h

Na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 22:24

Hurtownia z Oslo poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie z kosmetykami. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie kompletował produkty zgodnie z zamówieniem, które będą składane drogą elektroniczną;
  • rozładowywanie dostaw, obsługa wózka paletowego i skanera, a także cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • wydajne i efektywne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • zdyscyplinowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • opłacanie składek i podatków;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację, a opłata za przetłumaczenie i przygotowanie dokumentów wynosi około 300 NOK, co zostanie potrącone z pierwszego wynagrodzenia.

Oferty ze zgłoszeniami prosimy wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem: „lagermedarbeider 06/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-z-kosmetykami-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 5955eeb6dec2276d

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz Oslo 2020”

  1. Jestem zaintwresowana