165 NOK brutto na godz.

Na magazynie z kosmetykami dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Oslo 2020

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2020 16:35

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na magazynie z kosmetykami. Zatrudnienie w Oslo 2020 bez znajomości języka dla magazynierów z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych zadań na magazynie;
  • rozładowywanie dostaw, liczenie, kontrolowanie stanu, rozmieszczanie produktów na półkach zgodnie z porządkiem;
  • obsługiwanie zamówień, czyli zbieranie i pakowanie towarów;
  • współpracowanie z firmami logistycznymi oraz innymi działami w firmie;
  • obsługa komputera, skanera oraz wózka paletowego.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem i możliwością skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację, a opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia, około 300 NOK.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 01/2020″

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 7445e29b8bbcafff