od 198,30 NOK brutto/h

Na magazynie zabawek bez języka praca w Norwegii od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2023 22:40

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Norwegii dla magazynierów. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz na magazynie hurtowni zabawek. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 198,30 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień oraz ich pakowanie;
  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw;
  • przeprowadzanie kontroli zgodności towarów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • wydajność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • zaangażowane i sumienne realizowanie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • świadczenia socjalne;
  • płatny urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hurtownia-w-stavanger-2023/

ID ogłoszenia: 7106448376c9ba08