166 NOK brutto/h

Na magazynie zoologicznym bez języka dam pracę w Norwegii dla par od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2022 14:50

Dla par aktualna od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni zoologicznej. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przyjmował oraz rozładowywał dostawy;
  • zbieranie małych i hurtowych zamówień;
  • przygotowywanie dokumentacji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozliczanie zwrotów;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dostępność od zaraz;
  • szybkie szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • odpowiedzialne i solidne wykonywanie zadań;
  • otwartość oraz komunikatywność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby oraz 6000 NOK na mc od pary;
  • norweską umowę o pracę;
  • opiekę Polaka oraz pomoc przy różnych problemach;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-dla-par-na-magazynie-hurtowni-zoologicznej-oslo/

ID ogłoszenia: 6896289489e7a0e3