od 165 NOK brutto/h

Na produkcji czekolady bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2020 19:57

Fabryka z Oslo poszukuje od zaraz pracowników chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na produkcji czekolady bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie oraz trening;
  • obowiązki będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem na podstawie predyspozycji pracownika;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dokładne kontrolowanie jakości procesów produkcji oraz wyrobów itp.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zaangażowane, odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • samodyscyplina;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność;
  • zmotywowanie;
  • wysokie ambicje;
  • chęć rozwijania się;
  • sumienność;
  • odznaczanie się lojalnością wobec współpracowników i firmy;
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • próbną norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc;
  • legalną pracę;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – płatne przelewem na konto + dodatki i premie.

Aplikacja:

CV w j. norweskim lub angielskim należy wysyłać na adres e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/08/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-czekolady-od-zaraz-w-fabryce-z-oslo/

ID ogłoszenia: 8515f47d1c017c52