165 NOK brutto/h

Na produkcji dań mrożonych Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka Bergen 2019

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 19:51

Bez znajomości języka praca w Norwegii dostępna od zaraz na produkcji dań mrożonych. Zatrudnienie 2019 dla Polaków w Bergen z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce na produkcji dań mrożonych;
  • obsługiwanie maszyn, przygotowywanie składników, pomaganie przy obróbce termicznej dań, a także pakowanie oraz kontrola jakości itp.;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii;
  • dostępność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • sumienność;
  • otwartość;
  • przyjazne nastawienie;
  • umiejętność pracownia w zespole;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz pomoc w różnych kwestiach, np. przy formalnościach, czyli zakładanie konta albo sprawy w urzędach;
  • darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem posady: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2019″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 1765cf8e1cb43060

4 komentarze na “Na produkcji dań mrożonych Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka Bergen 2019”

  1. Witam,chciałabym aplikować na to stanowisko .

  2. Witam jestem zainteresowana pracą na produkcji dań mrożonych od 1 lipca aplikowalam na Państwa ogłoszenie proszę o kontakt jeśli aktualna oferta

  3. Witam! Jestem zainteresowany Państwa oferta bardzo proszę o kontakt.

  4. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA PAŃSTWA OFERTA PROSZĘ O KONTAKT.