186 NOK brutto/h

Na produkcji detergentów bez języka praca w Norwegii dla par od zaraz fabryka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2021 00:25

Dla par aktualna od zaraz praca w Norwegii przy produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze – stanowiskowe i z BHP oraz trening;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • pakowanie;
  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie wykładał puste opakowania na linię;
  • wykonywanie prac manualnych itp.

Wymagania:

  • punktualność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • szybką rekrutację online;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę na czas;
  • odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d011/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 47161aa54f0843a6