168,40 NOK brutto/h

Na produkcji kanapek bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 września 2021 01:05

Fabryka z Oslo potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy produkcji kanapek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kanapek oraz wrapów;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych prac przy linii produkcyjnej;
  • do zadań będzie należało ręczne składanie kanapek i wrapów, porcjowanie składników oraz ich przygotowywanie, obsługa urządzeń produkcyjnych, pakowanie gotowych produktów oraz przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • samodyscyplina;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie do pracy;
  • brak nałogów;
  • bez języka norweskiego, ale z podstawowym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby w pensjonacie pracowniczym;
  • pomoc koordynatora;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • norweska umowę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/08/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-fabryka-oslo/

ID ogłoszenia: 88613a60c222692