175 NOK brutto/h

Na produkcji napojów od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka 2023 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2022 00:31

Fabryka z Lillehammer poszukuje od zaraz par do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2023 dla Polaków bez znajomości języka na produkcji napojów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań manualnych przy taśmie, czyli pracownik będzie pakował, wykładał puste opakowania na linię, naklejał etykiety, obsługiwał urządzenia, dbał o jakość oraz ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód na wyjazd – jeden na parę;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne, sumienne i niezawodne wykonywanie zadań;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • przyjazne nastawienie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim – konieczne jest przejście szkolenia z BHP, które kończy się testem (osoby, które nie zdadzą, zostaną odesłane do Polski);
  • norweską umowę o pracę;
  • samodzielne oraz bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • strój służbowy;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-w-fabryce-z-lillehammer/

ID ogłoszenia: 390622cf7fec7f00