na akord

Na wakacje 2018 sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach truskawek Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:52

Poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek na wakacje 2018. Oferta z farmy w Magnor dla osób bez znajomości języka z zapewnionym odpłatnym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Wynagrodzenie: ok. 25-30 NOK za zebrany kilogram owoców
Lokalizacja: Magnor, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • ręczny zbiór owoców miękkich na polu

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość podjęcia pracy sezonowej na wakacje 2017
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej
  • posiadanie dobrej jakościowo i nieprzemakalnej odzieży

Oferujemy:

  • zatrudnienie na wakacje 2018
  • zapewnione zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych w cenie 80 NOK od osoby za dobę
  • legalną umowę o pracę
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • apaczkowski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl

ID ogłoszenia: 6585847810df14eb

6 komentarzy na “Na wakacje 2018 sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach truskawek Magnor”

  1. Paciulka1988 na 10 stycznia 2017 @ 15:05

    Witam … jeżeli są wolne miejsca pracy jestem zainteresowana … moj nr tel +48 733509479 , meil paciulka1988@poczta.fm

    • Dzień dobry, byłbym zainteresowany współpracą. Jestem nauczycielem w polskiej szkole, chętnie popracuję w czas wakacyjny. Znam j. angielski na poziomie B1.
      Pozdrawiam.
      JC

  2. Chętny do pracy bez nałogów tel 667839302

  3. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy zgodnie z ofertą.
    Proszę o kontakt
    Pozdrawiam!

  4. Winogrodzki na 26 maja 2017 @ 22:17

    Witam!

    Dwóch młodych studentów szuka pracy od zaraz. Duża sprawność fizyczna. Angielski na poziomie B2. Kontakt: winogrodzkia@gmail.com , j.j.wnorowski@gmail.com . Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam!

  5. Witam jestem zainteresowany pracą na wakacje 2018 , poziom angielskiego na B2 i prawo jazdy kategoria B 🙂