do ustalenia

Norwegi praca dla kierowcy kat. C+E bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2015 13:48

Firma logistyczna z Bergen szuka kierowców kat. C+E do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego w transporcie międzynarodowym (Polska-Norwegia)

Stanowisko: Kierowca kat. C+E
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy przewóz towarów na trasie Polska- Norwegia.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest niezbędne
– umiejętność prowadzenia ciężarówek również w warunkach zimowych
– umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
– ostrożność, uwaga, samodoskonalenie
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– znajomość języka norweskiego jest mile widziana ale nie konieczna
– aktualne badania psychologiczne
– prawo jazdy kat. C+E
– chęć do pracy w Norwegii od zaraz
– możliwość przewozu rzeczy

Oferujemy:
– legalną umowę o prace
– wynagrodzenie według norweskich stawek
– auto służbowe
– nowoczesny sprzęt
– dobrą płace
– korzystne warunki zatrudnienia
– możliwość rejestracji do końca stycznia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: Office@findstaff.pl w tytule proszę wpisać: Kierowca Norwegia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/transport-polska-norwegia-oferta-pracy-w-norwegii-kierowca-kat-ce-bergen/

ID ogłoszenia: 77954c204dd26b0e

5 komentarzy na “Norwegi praca dla kierowcy kat. C+E bez języka Bergen”

  1. Poszukuje pracy w transporcie międzynarodowym od zaraz. Prawo jazdy kat. C+E+ADR Cysterny. Doświadczenie 4 lata w tym 3 lata Rosja. Pozdrawiam

  2. mam duze doswiadczenie w transporcie po norwegi około 7 lat

  3. witam szukam pracy posiadam ce znam norwegie zime zliczylem 2 jezdzac na firankach oraz woking florach pod angielski pod dsv oraz ntg

  4. a 134 poknywalem zima jak ilatem czesto bywalem wbergen

  5. Zawodowy kierowca z wszystkimi uprawnieniami 24 lata stażu poszukuje pracy w Norwegi docelowo OSLO tel.kontaktowy 660758015